Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 97.5*43mm |
| Model Number | FS-012POE |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | poe Injector |
| VLAN | NO |
| Transmission Rate | 10Mbps, 100Mbps |
| POE Standard | IEEE802.3 AF/AT |
| Network standard | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x |
| Function1 | Multiple Passive Cascadable |
| Input Power | 30 Watts |
| Output Power | 25 Watts |
| Power Supply | Active POE |
| POE Power on RJ45 | Power+: pin1/2, Power-: pin3/6 |
| POE Output | 44-57V |
Instock
There are no reviews yet.