Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 1 cm |
| Plug Type | None |
| Size | 20cm |
| Model Number | 9030802 |
| Item Type | POE Spliter |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.