Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG100 / YNG105 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Brand Name | yinuogo |
| Frequency | 280mhz-868mhz |
| Code | Fixed Code and Rolling Code |
| Material | Metal and ABS |
| Channels | 4 Buttons |
| Distance | 30-150m Opener Area |
| Battery | CR2032 Include Battery |
| Size | 60*30*13mm |
Instock
There are no reviews yet.