Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Model Number | NTAG213 |
| Brand Name | Guang Hongrun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Size | 127.5*76*50mm |
| Working frequency | 13.56mhz |
| Scan Distance | 1-5cm |
Instock
There are no reviews yet.