Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | No screen |
| Lens (mm) | 8mm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Resolution | 720P |
| Caliber | 8.0 mm |
| LED | 8 White LED Bright light |
| Waterproof level | IP67 |
| Cable type | Hard cable, soft cable is optional |
| Cable length | 1 / 2 /3.5/5/10/15/20/30/45m |
Instock
There are no reviews yet.