Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | none |
| Lens (mm) | 8mm |
| Wire Type | Soft Wire |
| Model Number | Wired Iphone Endoscope |
| Brand Name | VISHRT |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.