Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | no |
| Lens (mm) | 8mm |
| Wire Type | Soft Wire |
| Model Number | DN002-Soft |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Endoscope for android | Camera endoscope |
| endoscopic camera for mobile | Endoscope for smartphone |
| Endoscopic camera | endoscope for car |
| Piping Endoscope | 3in1 |
| 3.9/5.5/7.0/8mm 1080P | inspection tools |
| Inspection camera | Single Dual Lens |
Instock
There are no reviews yet.