Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG106 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Product Name | 4330E/4333E Remote Control |
| Material | Metal and ABS |
| Code | Rolling Code |
| Frequency | 433.92MHz |
| Battery | Include Battery |
| Buttons | 1/3 Buttons |
Instock
There are no reviews yet.