Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG152 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Name | 893MAX Remote Control |
| Code | Rolling Code |
| Frequency | 310MHz / 315MHz / 390MHz |
| Battery | Include Battery |
| Number of buttons | 3 |
Instock
There are no reviews yet.