Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 0.3m |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | poe Injector |
Instock
There are no reviews yet.