Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NFC 215 |
| Brand Name | SZGHR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Chip | NT-AG215 |
| Frequency | 13.56Mhz |
| Usable capacity | 504bytes |
| Protocol | ISO14443A |
Instock
There are no reviews yet.