Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 8*4*3cm |
| Brand Name | tapirapeco |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Communication Converter |
Instock
There are no reviews yet.