Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Supply | DRY BATTERY |
| Protection Level | No Waterproof |
| Fit Door Thickness | 30mm-50mm |
| Suitable Door Type | Steel Door, Wooden Door, Brass Door, Stainless Stell Door, other |
| Finish Type | Polished |
| Doorknob Funcition | Biometric, Key & Keypad |
| Connectivity | bluetooth |
| Ways To Unlock | App, bluetooth, Mechanical Keys, Card, Password, FINGERPRINT |
| Material | Aluminium Alloy |
| Handle Direction | Direction Reversible |
| Model Number | D6 |
| Brand Name | Viladepot |
| Origin | Mainland China |
| Certification | FCC |
| Smart home platform | tuya |
Instock
There are no reviews yet.