Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 2 cm |
| Model Number | 2021090803 |
| Brand Name | LCZLMR |
| Origin | Mainland China |
| Material | Metal |
| Size | As Shown |
| Weight | About 25g |
| Outer Packing | OPP Bag |
| Uses | Gifts, Keychains, Bag Pendants, Mobile Phone Accessories, Gifts, Etc. |
Instock
There are no reviews yet.