Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Is Electric | No battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Flight Time | 40min |
| Control Channels | 10 CHANNELS |
| Controller Battery | not include |
| Remote Distance | 30m |
| Material | Metal, Plastic, Carbon Fiber |
| Brand Name | Aoft Technology |
| Type | Truck |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.