Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Width | 8mm |
| Thickness | 2mm |
| Length | 5m |
| Model Number | 555A |
| Origin | Mainland China |
| Size | 5M*6mM |
Instock
There are no reviews yet.