Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Thickness | 2mm |
| Model Number | 2024124 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Size | 60 mm*2m |
Instock
There are no reviews yet.