Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 3M |
| Width | 15mm |
| Model Number | 2024081211 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Color | show as the pictures |
| Package | 1 piece |
| Dropshipping | YES |
| Type | Masking Tape |
Instock
There are no reviews yet.