Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 10m |
| Width | 15mm |
| Model Number | GH-1690 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape, Single-Side Tape |
| Brand Name | GREATHOPE WASHI TAPE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Adhesive Tape |
| weight | 15g |
| usage | for planner scrapbooking and gift packing |
| customized washi tape | welcome |
| dropshipping | welcome |
| wholesal | welcome |
| material | high quality eco washi paper |
| package | individually shrink wrapped |
Instock
There are no reviews yet.