Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GH-317 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape, Single-Side Tape |
| Brand Name | GREATHOPE WASHI TAPE |
| Origin | Mainland China |
| Material | washi paper |
| Size | 1.5cm * 10m |
| Place of Origin | China (Mainland) |
| Usage | Scrapbooking and Gift Packing |
| Weight | 15g |
| Stock | Available |
| Type | Adhesive Tape |
| wholesale | welcome |
| dropshipping | welcome |
Instock
There are no reviews yet.