Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Thickness | 2mm |
| Model Number | 253111311 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.