Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | JD-815 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | YOUQIWJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of origin | China Yiwu |
| package | individual package |
| style2 | washi tape grid |
| style6 | 4 PCS/lot washi tape set |
| length | 2M |
| width | 2cm |
Instock
There are no reviews yet.