Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | JDX-964 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| product name | spring cherry blossom-themed washi tape |
| usege | Decorative items |
| style | Decorative items |
| material | paper |
Instock
There are no reviews yet.