Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 3 cm |
| Length | 2m |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | mr.paper |
| Origin | Mainland China |
| Product name | White Lover series |
| Style | 6 styles |
| Material | Mist surface PET |
| Inner page size | 30mmx2m 350mm one cycle (1.2×78.7in) |
| Packing size | 40mmx40mmx30mm (1.6 x1.6×1.2in) |
| Weight | 12.8g-13.1g |
| Packaging | Round label+plastic seal |
Instock
There are no reviews yet.