Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Capacity | 15ml |
| Model Number | 078- Double Sided Dots Glue |
| Type | Liquid Glue |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.