Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | QC519 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape, Single-Side Tape |
| Brand Name | GREATHOPE WASHI TAPE |
| Origin | Mainland China |
| material | washi paper |
| size | 1.5cm*10m per tape |
| weight | 15g per tape |
| usage | for scrapbooking and gift packing |
| stock | available |
| place of origin | China (mainland) |
| dropshipping | welcome |
| wholesale | welcome |
| Type | Adhesive Tape |
Instock
There are no reviews yet.