Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | CHENGWEI |
| Product Dimensions | 1968D x 433W x 1692H |
| Maximum Weight Recommendation | 250 Pounds |
| Color | Walnut White |
| Recommended Uses For Product | Living room coffee table |
| Item Weight | 11574 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.