Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | Two-person |
| Model Number | Camping Hammock |
| Type | HAMMOCK |
| is_customized | Yes |
| Age | adults |
| Pattern Type | pure colour army green |
| Place of Origin | China |
| Material | Nylon, 210T nylon fabric |
| Applicable People | Adult |
| Length | Under 10 ft |
| Seating capacity | 2 |
| Product name | camping Hammock |
| Usage | Travelling |
| Logo | Customized Logo Availabled |
| Weight | 680g mosquito net |
Instock
There are no reviews yet.