Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 60 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Handrails | YES |
| Appearance | Modern Style |
| Size | 22.4*24*29inch |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Style | Folding Chair |
| Metal Type | IRON |
| Folded | Yes |
| Material | Metal, Iron Tubes, 600D Oxford Fabric, Beech Wood |
| Specific Use | Beach Chair |
| Load Capacity | Max 265-287lbs |
Instock
There are no reviews yet.