Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Material | Plastic & Steel |
| Specific Use | Garden Chair |
| Type | Folding Chair |
| Chair dimensions | 17.5"(L) x31.5"(H) x17.5"(W) |
| Seat Height from Floor | 17" / 44cm |
| Weight capacity | 350 lb |
| UPC | Does not apply |
| MPN | Does Not Apply |
| Seat dimension | 15.5"(W) x15.5"(L) |
Instock
There are no reviews yet.