Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 35 × 115 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Color | Carbonized Brown |
| Shipping Weight | S:6.4kg/14.10lbs L:7.45kg/16.42lbs |
| Size | S: Overall LxWxH: 63.5x34x76cm/25×13.4×29.9in L: 64x35x45.2in |
Instock
There are no reviews yet.