Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | YANYING |
| Origin | US(Origin) |
| Size | Twin |
| Product Dimensions | 75L x 38W x 6Th |
| Top Style | Euro Top |
| Cover Material | Cotton |
| Number of Layers | 3 |
| Fill Material | Foam |
| Special Feature | Temperature Regulating Pressure Relief Breathable |
| Color | White |
| Coil Type | Pocketed Coil |
| Item Weight | 32 Pounds |
| Item Firmness Description | Firm |
| Age Range (Description) | Adult |
| Construction Type | Innerspring |
Instock
There are no reviews yet.