Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 20 × 64 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mattress Filling | Coir |
| Health Functions | No |
| Thickness | 3 inches, 3 inches, double layer |
| Is Customized | No |
| Origin | Mainland China |
| Material | Gel Memory Foam + Regular Foam |
| Product Weight | 5.1 lbs / 2.3 kg ±3 % |
| Product Size | 24x38x3.1 inch/610x965x80 mm |
Instock
There are no reviews yet.