Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.093 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Keyboard Shelf | Yes |
| With Cabinet | Yes |
| With Storage | Yes |
| Scene | bed sofa leg car |
| With Rollers | No |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | No |
| Is Adjusted | NO |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MUMUCC |
| Size | 41.5cm*31cm*5cm |
| Type | School Furniture |
| Shape | Rectangular |
| Place Of Origin | China |
| Style | Laptop Desk |
Instock
There are no reviews yet.