Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | Yes |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| Shape | L Shape, LShape |
| Style | PC Desk, Industrial |
| Product Dimensions | 193D x 567W x 565H |
| Color | Black |
| Base Material | Metal |
| Finish Type | Painted |
| Special Feature | Led Light BuiltIn USB Outlet |
| Room Type | Office Gaming Room Bedroom Living Room Study Room |
| Recommended Uses For Product | Working Writing Gaming |
| Mounting Type | Freestanding |
| Desk design | Computer Desk |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Number of Drawers | 3 |
Instock
There are no reviews yet.