Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 45 × 72 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | No |
| With Handrails | Armless |
| Backrest Height | <=125mm |
| With Rollers | No |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Specific Use | OFFICE CHAIR |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | PVC |
| Style | Swivel Chair |
Instock
There are no reviews yet.