Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Keyboard Shelf | Yes |
| With Cabinet | Yes |
| With Storage | Yes |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | Yes |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| Shape | L Shape, LShape |
| Style | PC Desk, Farmhouse |
| Product Dimensions | 582D x 63W x 348H |
| Color | White |
| Base Material | Engineered Wood |
| Finish Type | Painted |
| Special Feature | Ergonomic BuiltIn USB Outlet |
| Recommended Uses For Product | Office Working Gaming |
| Mounting Type | Tabletop |
| Furniture Finish | White |
| Desk design | Executive Desk Computer Desk |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Number of Drawers | 2 |
Instock
There are no reviews yet.