Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Shape | Rectangular, Rectangular |
| Product Dimensions | 472D x 551W x 571H |
| Color | Charcoal Gray |
| Style | Rustic |
| Base Material | Legs |
| Finish Type | Engineered Wood |
| Special Feature | with Pegboard |
| Room Type | Office |
| Recommended Uses For Product | Gaming |
| Mounting Type | Tabletop |
| Desk design | Computer Desk |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Number of Drawers | 2 |
Instock
There are no reviews yet.