Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | No |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | ANGDUO |
| Shape | Rectangular, Rectangular |
| Style | PC Desk |
| Size | 23 D x 62.4 W x 79.1 H |
| Material | Engineered Wood |
Instock
There are no reviews yet.