Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 35 × 58 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Handrails | Arms Included |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Brand Name | Vinsetto |
| Size | 26" X 29.5" X 48" |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Material | Synthetic Leather |
| Style | Executive Chair |
Instock
There are no reviews yet.