Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Computer Desk |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | TANGXU |
| Type | School Furniture |
| Shape | Rectangular, Rectangular |
| Product Dimensions | 216D x 945W x 30H |
| Color | Black |
| Style | Gaming |
| Base Material | Engineered Wood |
| Finish Type | Laminated |
| Special Feature | Adjustable |
| Room Type | Office |
| Recommended Uses For Product | Working |
| Mounting Type | Tabletop |
| Desk design | Writing Desk |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Number of Drawers | 2 |
Instock
There are no reviews yet.