Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Type | Bedroom Furniture, Latex |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | 033 |
| Health Functions | No |
| Origin | Mainland China |
| Mattress Filling | Latex Foam |
| Thickness | Under 8" |
| CN | Jiangsu |
| Place Of Origin | china |
| Color | white |
| Applicable season | four season |
| ues for | tatami, floor, bed, sofa |
| application | home, hotel, outdoor, dormitory |
Instock
There are no reviews yet.