Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 28 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| condition | Open box |
| sellerNotes | Open-Box, new item |
| assemblyRequired | Yes |
| colour | Black, Grey |
| features | Foldable |
| itemHeight | 175 cm |
| itemLength | Less than 60 cm |
| itemLength(interior) | Less than 60 cm |
| itemWidth | 130 cm |
| material | Carbon steel&PP plastic&Canvas |
| type | Canvas Wardrobe |
Instock
There are no reviews yet.