Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31.752 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 137 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | 11" |
| Product Dimensions | 75"L x 54"W x 12"Th |
| Item Firmness Description | Medium Firm |
| Age Range (Description) | Adult |
| Fill Material | Gel Memory Foam |
| Weight Limit | 500 Pounds |
| Item Weight | 70 Pounds |
| Construction Type | Hybrid |
Instock
There are no reviews yet.