Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 53.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 153 × 50 × 19 cm |
| Style | Minimalist Modern |
| Paint Technics | Paint |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| General Use | Home Furniture |
| Material | Wooden |
| Specific Use | Dresser |
| Origin | Mainland China |
| Size | 55.1*15.7*31.5in |
| Number Of Drawers | 7 |
| With Makeup Stool | No |
| With Mirror | No |
| Type | Bedroom Furniture |
| Place Of Origin | weifang city |
Instock
There are no reviews yet.