Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Dining Chair |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | CHENGWEI |
| Type | Dining Room Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Appearance | Modern Style |
| Color | Brown |
| Product Dimensions | 23D x 165W x 36H |
| Size | Set of 6 |
| Back Style | Solid Back |
| Material | fur suede Pine |
| Item Weight | 70 Pounds |
| Frame Material | Wood |
| Seat Material Type | Leather |
Instock
There are no reviews yet.