Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | other |
| Product Dimensions | 875L x 71W x 46H |
| Special Feature | No Box Spring Needed |
| Color | Alabaster |
| Finish Type | Velvet |
| Material | Wood |
| Style | Modern |
| Maximum Weight Recommendation | 292 Pounds |
| Item Weight | 146 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.