Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 68 x 15.7 x 30.3 inches, 68" TV Stand /w Electric Fireplace |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | TV Stand |
| Type | Living Room Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Origin | US(Origin) |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Wooden |
| Appearance | Modern Style |
| Item Depth | 15.7 inches |
| Item Weight | 111.3 Pounds |
| Style | Modern |
| Assembly Required | Yes |
Instock
There are no reviews yet.