Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Folded | No |
| Brand Name | RUO WU |
| Material | Metal, Metal |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1200mm |
| Product Dimensions | 79.5"L x 59.5"W x 14"H |
| Style | 14 Inch |
| Maximum Weight Recommendation | 1100 Pounds |
| Furniture Finish | Black |
Instock
There are no reviews yet.