Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | <1000mm |
| Special Feature | Wood Slats Support, Velvet Upholstered Headboard, Oversized Padded Bac |
| Product Dimensions | 94.5"L x 67.7"W x 40.2"H |
Instock
There are no reviews yet.